הכירו את אתרימס
סוכנות שיווק באינטרנט שמבינה את הלקוח

אתרימס הינה סוכנות שיווק באינטרנט המתמחה ביצירת רווחיות לקהל לקוחותיה. בעזרת קמפיינים פרסומיים אנו מגדילים את מספר הכניסות לאתר, חוקרים, בודקים ומבצעים שינויים על מנת שנגדיל כמות ההמרות ונגדיל את הרווח שלכם. כל עבודות השיווק מתבצעות בתוך החברה, אנו לא מעבירים את העבודות שלנו למיקור חוץ ובכך אתם יכולים להיות בטוחים שהעבודה מתבצעת במקצועיות ובהתאם לציפיות ולדרישות שסוכמו מראש. אנו דוגלים בשיתוף הלקוח בנעשה בקמפיינים השיווקיים שלו, נשמח להסביר, להדגים ולהציג את העבודה שבוצעה מתוך אמונה שע"י שיתוף פעולה נוכל להגיע לתוצאות הטובות ביותר.

גולן הולצר – מנהל חברת אתרימס ומקדם אתרים מוסמך

חברת אתרימס המתמחה בשיווק באינטנרט ובניית אתרים מנוהלת ע"י גולן הולצר, מפתח אתרי וורדפרס שהתחיל לעסוק בתחום בשנת 2008 ועם השנים המשיך והתמחה בעבודת שיווק באינטרנט.

היום גולן הולצר בעל ניסיון רב ומומחה מוסמך בבנית אתרי וורדפרס ושיווק באינטרנט.

תהליך השיווק באינטרנט

חברת אתרימס מתמחה במתן פתרון בתחום אתרי האינטרנט לבעלי עסקים קטנים וגדולים. בתהליך השיווק באינטרנט נתרכז בשלוש פעולות עיקריות.

אנו מתמתקדים בלקוחות שלנו שמעריכים אותנו רק בזכות התוצאות של הקמפיינים. אנו שואפים למצויינות ועובדים קשה על מנת לתחזק את המוניטין שצברנו במהלך השנים האחרונות.

בניית אתרי וורדפרס אתרי תדמית, חנויות אינטרנט ומערכות מידע

אתרי הוורדפרס מותאמים באופן מקצועי למחשב, טאבלט וסמארטפון כך שהעסק לא מפספס לקוחות.

שיווק באינטרנט גוגל אדוורדס, אורגני וניהול עמודים עסקיים

בהתאם לדרישות, המטרות והתקציב נבחר את פלטפורמת הפרסום הטובה ביותר שתשיג עבורנו את המטרות.

שיפורים ושדרוגים לקמפיין הפרסומי ולאסטרטגיית השיווק

ניתוחים, בדיקות, שיפורים ושדרוכים שהופכים קמפיין טוס למצוין. אנו מבצעים ניתוחים סטטיסטיים ע"י תוכנות מתקדמות ומבצעים שינויים ושדרוגים לקמפיינים הקיימים.