סוכנות שיווק באינטרנט שמבינה את הלקוח

אתרימס הינה סוכנות שיווק באינטרנט המתמחה ביצירת רווחיות לקהל לקוחותיה. בעזרת קמפיינים פרסומיים אנו מגדילים את מספר הכניסות לאתר, חוקרים, בודקים ומבצעים שינויים על מנת שנגדיל כמות ההמרות ונגדיל את הרווח שלכם. כל עבודות השיווק מתבצעות בתוך החברה, אנו לא מעבירים את העבודות שלנו למיקור חוץ ובכך אתם יכולים להיות בטוחים שהעבודה מתבצעת במקצועיות ובהתאם לציפיות ולדרישות שסוכמו מראש. אנו דוגלים בשיתוף הלקוח בנעשה בקמפיינים השיווקיים שלו, נשמח להסביר, להדגים ולהציג את העבודה שבוצעה מתוך אמונה שע"י שיתוף פעולה נוכל להגיע לתוצאות הטובות ביותר.

תהליך השיווק באינטרנט

חברת אתרימס מתמחה במתן פתרון בתחום אתרי האינטרנט לבעלי עסקים קטנים וגדולים. בתהליך השיווק באינטרנט נתרכז בשלוש פעולות עיקריות.

אנו מתמתקדים בלקוחות שלנו שמעריכים אותנו רק בזכות התוצאות של הקמפיינים. אנו שואפים למצויינות ועובדים קשה על מנת לתחזק את המוניטין שצברנו במהלך השנים האחרונות.

בניית אתר וורדפרס

בניית אתר מקצועי עם עיצוב חדשני, תכנים עשירים ומצויין למנועי החיפוש.

בניית אתר וורדפרס

אתרי הוורדפרס מותאמים באופן מקצועי למחשב, טאבלט וסמארטפון כך שהעסק לא מפספס לקוחות.

שיווק באינטרנט

קמפיין ממומן בגוגל אדוורדס, קידום אורגני בגוגל, ניהול עמודים עסקיים.

שיווק באינטרנט

בהתאם לדרישות, המטרות והתקציב נבחר את פלטפורמת הפרסום הטובה ביותר שתשיג עבורנו את המטרות.

שיפורים ושדרוגים

ניתוחים, בדיקות, שיפורים ושדרוגים שהופכים קמפיין טוב למצויין.

שיפורים ושדרוגים

אנו מבצעים ניתוחים סטטיסטיים ע"י תוכנות מתקדמות ומבצעים שינויים ושדרוגים לקמפיינים הקיימים.

גולן הולצר  – מנהל חברת אתרימס ומקדם אתרים מוסמך

גולן הולצר משווק באינטרנט מוסמך

חברת אתרימס המתמחה בשיווק באינטנרט ובניית אתרים מנוהלת ע"י גולן הולצר, מפתח אתרי וורדפרס שהתחיל לעסוק בתחום בשנת 2008 ועם השנים המשיך והתמחה בעבודת שיווק באינטרנט.

היום גולן הולצר בעל ניסיון רב ומומחה מוסמך בבנית אתרי וורדפרס ושיווק באינטרנט.

  • בוגר קורס קידום אתרים סאו סימפל במכללת ג'ון ברייס
  • פיתח ושיווק עשרות אתרי אינטרנט במגוון תחומים: נדל"ן, קוסמטיקה, בעלי מקצוע, עמותות, בעלי חיים, ביטחון נופש ועוד.
  • ניסיון בקידום אתרים אורגני
  • ניסיון בפרסום ממומן בגוגל אדוורס ופייסבוק

מובילים בתחום הטכנולוגיה השיווקית

גוגל אדוורדס

google adwords – גוגל אדוורדס

שירות פרסום מקוון המאפשר למפרסמים להתחרות על מקומות פרסומיים במילות מפתח רלוונטיות. גוגל אדוורדס מאפשר למפרסם להגיע לקהל משתמשים גדול וממוקד.

חברת אתרימס הינה שותף פעיל של google adwords, אנו מתעדכנים בפונקציות החדשות ביותר והולכים מספר פעמים בשנה לימי עיון מיוחדים במשרדי גוגל ישראל.

גוגל אנליטיקס

Google Analytics – גוגל אנליטיקס

גוגל אנאליטיקס הינו שירות לניתוח אתרי אינטרנט שפותח ע"י גוגל. בעזרת גוגל אנליטיקס אנו עוקבים אחרי אתר האינטרנט ומפיקים דוחות שיעזרו לנו בעבודת השיווק, הבנת אתר האינטרנט, ניתוח מקצועי של קמפיין השיווק, ניתוח המרות ועוד.

moz

MOZ

חברת תוכנה המציעה ניתוח שיווק של קמפיינים שיווקיים ואתרי אינטרנט. אנו נעזרים בטכנולוגיה הדיווחים והניתוחים של moz כדי לשפר ולשדרג את אסטרטגיות השיווק וכדי להגיע לתוצאות מדוייקות יותר.

מג'סטיק

Majestic SEO

כלי מודיעין הקישורים המקצועי ביותר שקיים בשוק. אנו נעזרים בטכנולוגיה של Majestic כדי לבצע ניתוח ומחקר קישורים של אתרי הלקוחות והמתחרים של לקחותינו.

advenced web ranking

Advanced Web Ranking

אנו נעזרים בתוכנה כדי לעקוב אחרי דירוגי מילות המפתח הרלוונטיות במנועי החיפוש השונים. לקוח אשר מבצע קידום אורגני יקבל דוח חודשי עם מיקומי מילות המפתח הרלוונטיים ביותר עבורו. דוח זה הינו אחד מהמדדים שמראים התקדמות בתהליך הקידום האורגני.

live chat

Live Chat

לייב צ'אט הינו שירות צ'אט אונליין לאתרי אינטרנט. בקמפיינים פרסומיים רבים אשר מכניסים כמות גדולה של לקוחות נרצה להיות לצידם ולעזור להם להשיג את מבוקשם. אנו נעזר בשירות live chat כדי לשפר את שירות הלקוחות והשימוש באתר האינטרנט.