קידום אורגני בגוגל

SEO – קידום אתרים אורגני הינו תהליך למקסום התנועה האורגני לאתר ע"י שיפור בדירוג במונחי חיפוש ממוקדים עבור העסק. אנו בחברת אתרימס – שיווק באינטרנט ובניית אתרים מאמינים כי ניתן לנצח את המתחרים בצמרת החיפוש בביטויים תחרותיות בעזרת עבודת קידום מדוייקת ושימוש בכלים מתקדמים וטכניקות אופטימיזציה חדשניות.

קידום אורגני בגוגל לעסקים

היופי בקידום האורגני נובע מההבנה שהשקעה בעסק שלנו היום תניב תוצאות איכותיות לטווח הרחוק. האסטרטגיה שעומדת מולנו בתחילת תהליך שיווק באינטרנט הוא לגרום לנצחונות מהירים ומיידיים בעזרת הפרסום הממומן בגוגל אדוורדס ובניית הקידום האורגני לטווח הרחוק כדי שבהמך התנועה תגדל, מספר ההמרות יעלה והרווחיות תצמח.

בישראל, התחרותיות בכל שאילתת חיפוש גדולה מאוד, ישנן מתחרים רבים על כמות מחפשים קטנה יחסית. על חברת שיווק באינטרנט לנתח בצורה נכונה את שוק היעד ולמצוא את פלטפורמט הפרסום הרלוונטית, להבין את מילות המפתח הכדאיות לקידום אורגני המשלבות נפח חיפוש משמעותי ורמת תחרותיות הגיונית לאתר האינטרנט.

בתהליך קידום אורגני בגוגל צריך להבין ולשקול בצורה נבונה אילו אתרים ומילות מפתח אנחנו יכולים לנצח ואיפה אין לנו סיכוי, נבחר את מילות המפתח שרלוונטיות עבורנו ונתחיל במאבק על צמרת החיפוש!

פרסום ממומן

קידום בתוך האתר

לפני שמתחילים בפעולות הקידום האורגני מחוץ לאתר האינטרנט צריך לזכור שכדי שהקידום יצליח יש לבדוק ולהתאים את אתר האינטרנט שלנו למנועי החיפוש, אנו עוברים עמוד – עמוד קוראים ועורכים ומעשירים את התכנים, תמונות וסרטונים, כותרות, מוסיפים קישורים פנימיים ועוד. בזכות אותם פעולות קידום פנים אתר אנו מוודאים שהתשתית חזקה והקידום האורגני מחוץ לאתר יצליח בצורה היעילה ביותר.

מאמרים, קישורים ושיתופי פעולה

קידום אתרים מוצלח מתחיל בשיתופי פעולה המבוססים על מאמרים וקישורים לתוך האתר. אנו יוצרים מוניטין מקוון לאתר האינטרנט של הלקוחות ע"י פרופיל קישורים המבוסס על מאמרים איכותיים, מעניינים ורלוונטיים לאתר.

אנו מתמחים בבניית מוניטין של מותג – בעזרת טקטיקות שונות אנו מעצימים את התכנים הטובים שנכתבו עלינו ברשת ומעלימים תכנים שעלולים להזיק.

קצת יותר מידע על הפרסום האורגני שלנו

שלב 1 – הכרות עם העסק

קידום אתרים אורגני – SEO הוא בסיס השיווק באינטרנט. הקידום האורגני הינו אחד מיסודות ההצלחה בפרסום הדיגיטלי. שירותי הקידום האורגני מתחיל בניתוח מצב השוק הנוכחי ומציאת מילות המפתח הרלוונטיות ביותר עם סיכויי הצלחה גבוהים.

שלב 2 – בניית תכנית עבודה

לאחר ניתוח השוק ומציאת מילות המפתח בעלי הסיכוי הטוב ביותר עבורנו למיקומים גבוהים, נכין תוכנית עבודה שנתית להשגת תוצאות החיפוש האורני. תוכנית העבודה כוללת: תכנים, קישורים, פרסומים ברשתות חברתיות ופעולות קידום נוספות.

שלב 3 – יצירת רווחיות

כדי שהקידום האורגני יצליח בצורה הטובה ביותר וישיג עבורינו את התוצאות הטובות ביותר יש צורך לעדכן את תוכנית העבודה לפי השינויים שגוגל מכינה לנו. נפיק דוחות, ננתח אותם ונתאים את השיווק לקבלת תוצאות טובות יותר ונכונות ביותר.

האם אתם מוכנים לראות כיצד בניית אתר וורדפרס מסוגל לשדרג את העסק שלכם? צוות פיתוח האתרים שלנו מחכה לעזור לכם לשפר, לשפר ולהשיג את המטרות והשאיפות העסקיות שלכם. חברת אתרימס מחכה לעזור לכם להגדיל את מספר הלקוחות ע"י פיתוח אתר וורדפרס.

מה אנחנו צריכים לצפות מפרסום אורגני?

יצירת קמפיין פרסומי, הגדרה ואופטימיזציה

 • ניתוח מלא של הקמפיינים והמודעות בכל הפלטפורמות האפשריות.
 • הגדרות ואופטימיזציה לקמפיין הפרסומי
 • סקירת השוק, הבנת העסק, סקירת מתחרים, מגמות
 • בדיקת אתר האינטרנט, עמודי הנחיתה בהתאם לדרישות מהקמפיין
 • העלאת קמפיינים פרסומים חדשים
 • התקנת רימרקטינג

ניהול קמפיין פרסומי

 • ניהול ואופטימיזציה רציפה של הקמפיין
 • ניהול פרסום ספציפי: בדיקת מילות מפתח, קריאייטיב למודעות
 • בדיקה הצעות המחיר למילות המפתח ואופטימיזציה לצורך חסכון בעלויות
 • בדיקת התקציב הפרסומי שלא יחרוג מההגדרות שהוצבו
 • המלצה וביצוע שינויים למקסום הקמפיין
 • העברת דוחות על תוצאות הקמפיין