פיתוח אתרי וורדפרס

פיתוח אתרים במערכת הוורדפרס מאפשר לנו להתאים את הצרכים והרעיונות שלכם לאתר. אנו מפתחים אתרים רספונסיביים, חכמים, מותאמים לדרישות העסק, אתרים שיעזרו לכם לסגור לקוחות נוספים!

צרו קשר!

חברת אתרימס מתמחה בשיווק באינטרנט ובניית אתרי אינטרנט אשר מטרתם להמיר מבקרים ללקוחות. האתר שלכם הוא בסיס ההצלחה השיווקית, אנו מאמינים שאתר האינטרנט הוא כרטיס הביקור החשוב ביותר, משקף את המיתוג שעליו אתם עובדים קשה ביום יום.

תהליך פיתוח אתרי וורדפרס מבוצע במחשבה, תכנון והבנת קהל היעד. אנו יוצרים אתר אינטרנט מותאמים לכל הפלטפורמוט כך שמשתמש יכול להכנס מכל מקום ומכל אמצעי ולהפוך ללקוח שלכם. בפיתוח אתר האינטרנט נעבוד בשיתוף פעולה עם מקדם אתרים מוסמך, כותב תכנים בעל ניסיון, מפרסם בגוגל אדוורדס ומקדם אתרים אורגני, שיתוף פעולה זה הוא המפתח להצלחה עסקית של אתר האינטרנט.

בדיקות לאתרי אינטרנט
לחצו לחיוג מהיר

פרסום ממומן בגוגל אדוורדסתחזוקת אתרי וורדפרס

המטרה הראשית שלנו היא שאתם תוכלו להיות רגועים ולהמשיך לנהל את העסק שלכם, אנחנו נדאג לטיפול וניהול אתר האינטרנט שלכם. בתחזוקת אתר אנחנו דוגאים שהאתר שלכם יפעל בצורה מאובטחת, ללא נפילות וללא תקלות של מהירות. תחזוקת אתרי וורדפרס כוללת: שרת אחסון אשר מנוהל על ידי איש שעובד איתנו, עדכון ושדרוג למערכת הוורדפרס, עיצוב ותוספים.

חברת אתרימס מפתחת ומתחזקת אתרי וורדפרס רבים, באפשרותינו לפתור כל בעיה שנוצרת באתר שלכם, מוקד החירום שלנו זמין בכל שעות היום ומטרתנו היחידה היא שהאתר שלכם יעבוד ללא הפסקה.

פרסום ממומן ברשתות חברתיותפיתוח חנות וורדפרס

מערכת הוורדפרס בשילוב תוסף החנות הפופולרי WooCommerce מאפשר לנו לפתח חנות מקוונת מתקדמת בעלת יכולת המרה גבוה מאוד. באפשרותנו למכור כל דבר: כרטיסים למופעים, הזמנת בתי מלון, שירותים, השכרת ציוד, הזמנת אוכל וכמובן מוצרים של החנות שאתם מנהלים.

בעזרת תחזוקת חנות וורדפרס מתקדמת אנו נוודא שהחנות שלך תהייה פתוחה 24/7 ותאפשר למשתמשים לבצע הזמנה בכל שעות היום. באפשרותך להוציא דוחות מלאי ונתונים סטטיסטיים נוספים שיעזרו לך בניהול החנות.

חזרו אלי עם הצעה משתלמת!

קצת יותר מידע על פיתוח אתרי וורדפרס

שלב 1 אפיון אתרי אינטרנט

פרסום ממומן ברשתות חברתיותהשלב הראשוני ביותר בהקמת אתר אינטרנט. אפיון אתרי אינטרנט הוא תהליך חשוב ביותר שיחסוך שעות עבודה רבות בהמשך. באפיון האתר אנו מתכננים את האתר עיצוב האתר, בוחרים אילו עמודים נרצה להציג ונחליט על סגנון כתיבת התכנים כדי שבסוף תהליך הבנייה נשיג את מטרות העד.

בתהליך אפיון אתר אינטנרט נקיים שיחות טלפון, נקבע פגישת הכרות, נכיר את העסק ונציג לכם דוגמאות אפשריות לבניית האתר. בתהליך האפיון נבצע מחקר על המתחרים, נבין את הזירה שלכם ואת קהל היעד.

שלב 2 – עיצוב אתר

step3בתהליך עיצוב האתר נשלב את מעצבת הגרפית שלנו. נקבל החלטות עיצוביות על סמך אפיון האתר וניצור קו עיצובי המתאים לקהל היעד שלנו. נבחר צבעי אתר אשר ישדרו ללקוח את המטרות של העסק, נעצב לוגו ונוסיף אלמנטים עיצוביים נוספים באתר.

בתהליך עיצוב האתר נדאג שהאתר יראה טוב בכל מסך ובכל מכשיר, נוודא שקו העיצוב עובר בכל הפלטפורמות והדפדפנים. נזכור תמיד שעיצוב האתר הוא המאפיין הבולט ביותר שיוצר ייחודיות בינינו לבין המתחרים.

שלב 3 – בדיקת אתר והעלאה לרשת האינטרנט

הגדלת תקציב פרסומיביצוע בדיקות והתאמות סופיות חשוב כדי לוודא שהאתר מוכן לשיווק. אנו נוודא שכל המידע, תוכן, קישרים, תמונות, טפסי יצירת קשר עובדים כראוי. ונשלח את האתר לצוות QA שיוודא שלא פספסנו תקלות.

בסיום הבדיקה נעלה את אתר האינטרנט לשרת אחסון יציב, מהיר ומאובטח, נחבר את האתר לדומיין, נתזמן גיבויים למקרה חירום ותקלות שעלולים לתקוף אותנו בהמשך ונפתח כתובות דואר אלקטרוני על חשבון הדומיין.

האם אתם מוכנים לראות כיצד בניית אתר וורדפרס מסוגל לשדרג את העסק שלכם? צוות פיתוח האתרים שלנו מחכה לעזור לכם לשפר, לשפר ולהשיג את המטרות והשאיפות העסקיות שלכם. חברת אתרימס מחכה לעזור לכם להגדיל את מספר הלקוחות ע"י פיתוח אתר וורדפרס.

חזרו אלי עם הצעה משתלמת!