תוכן לאתרי אינטרנט

תוכן מרתק הוא המרכיב הקריטי ביותר להצלחה של אתר אנטרנט והוא אחד הגורמים העליוניים באלגוריתם של גוגל לדירוג אתרים. חברת אתרים תפיק עבורך תכנים מעניינים, שאנשים ירצו לקרוא ולשתף, תכנים שימשכו תנועה לאתר שלכם.

יצירת תוכן לאתרי אינטרנט

מקדם אתרים יכול לעשות קידום אורגנית או פרסום ממומן בגוגל אדוורדס, בניית קישורים, מדיה חברתית או העלאת המוניטין ברשת אבל בסופו של דבר, תוכן איכותי הוא הגורם שמחבר הכל וגורם למשתמש להיות לקוח.

כתיבת תכנים זאת אומנות שצריכה להיות מבוצעת ע"י בעל מקצוע בעל ניסיון עשיר בכתיבת תכנים לאתרים בנושאים שונים, שיודע לקחת נושא ולכתוב עליו בצורה מעניינת, מאתגרת וחודרת למשתמשים. אנו דוגלים בכתיבת תכנים שיוצרים עניין, שהמשתמש קורא ומשתף, אסטרטגית קידום התכנים שלנו היא מקסום החשיפה לתוכן והגדלת הפניות וההמרות.

הפקת תכנים לאתרים

התוכן הוא חלק חיוני באסטרטגיה השיווק שלנו, אנו משתמשים בתכנים כדי לקרב את העסק לקהל הלקוחות הותיק והחדש.

בתהליך הפקת התכנים אנו מתאמים בין המשתמש לאתר, ניצור חווית קריאה עבור המשתמשים. בהתאם לקהל היעד של האתר נתאים את הכתיבה. חשוב לזכור שהתכן נוצר עבור המשתמש, אנו נאתגר ונגרה את המשתמש, נניע אותו לפעולה היעד כאשר מטרת העל עומדת מולנו: להפוך משתמש ללקוח!

קידום תכנים

כתיבת התכנים והעלאתם לאתר האינטרנט לא שווה כלום אם משתמשים לא יקראו אותו לכן, כל אתר אינטרנט זקוק לפרסום וקידום שיביאו משתמשים רבים שיהפכו ללקוחות.

אנו נפיק ונשתמש בתכנים שיצרנו לא רק באתר האינטרנט הראשי אלא ברחבי הרשת: בלוגים, אתרים מקצועיים, פורומים ועוד. ניצור שיתופי פעולה ונגדיל את מוניטין הרשת שלנו. אנו נעזר בתכנים לקידום האתר ולהגדלת כמות הלקוחות.

קצת יותר מידע על תוכן לאתרי אינטרנט

שלב 1 – הכרות עם העסק

כותבי התכנים שלנו יתחילו להבין את העסק שלך, את המותג שלך, ילמדו על המתחרים ויכירו את קהל היעד. אנו מפיקים תכנים רק אחרי שיש בידינו את הכלים וההבנה בתחום עליו אנחנו כותבים, רק אחרי שנבין מי אתם.

שלב 2 – איתור מקורות שת"פ

כשהתוכן מוכן נתחיל בשילוב התכנים באתר האינטרנט של המותג ונשלב תכנים גם באתרים שאיתם אנחנו מעוניינים ליצור שיתופי פעולה. אנו נעזר בתוכן כדי לפרסום ולשווק את אתר האינטרנט במטרה למשוך משתמשים נוספים אליו.

שלב 3 – יצירת תוכן מותאם

חברת אתרימס בנוייה על שקיפות אנו נעודד אותך להיות שותפים ליצירת התכנים. כל התכנים שאנו מופקים עוברים ביקורת ע"י מנהל חברת אתרימס והלקוח, אנו שמחים לקבל הערות והארות. התכנים מופקים עבורכם ונשמח שתהיו במרכז העניינים.

האם אתם מוכנים לראות כיצד תוכן מוצלח מעשיר את אתר האינטרנט שלך וגורם לעסק לפרוח? צוות המומחים של חברת אתרימס מוכן כדי לעזור לך לשפר ולבנות את אתר האינטרנט ולשים את קהל היעד שלך במרכז.