פרסום בגוגל אדוורדס

פרסום ממומן הוא שיטת פרסום לקבלת תנועת גולשים לאתר האינטרנט או לעמוד נחיתה בעזרת תשלום על כל גולש. אנו נמקד את הפרסום הממומן לקהל היעד המתאים באמצעות מילות מפתח ודמוגרפיה של העסק. בפרסום הממומן אנו נשאף להשיג את מטרות העסק במהירות המירבית ובתפוצה הרחבה ביותר.

פרסום בגוגל אדוורדס לעסקים

פרסום בגוגל אדוורדס מאפשר לנו במספר שעות עבודה לבצע את אותן פעולות שבקידום האורגני לוקח כ- 6 חודשים. בעזרת הפרסום הממומן אנו יכולים לטרגט משתמשים רלוונטיים עבור הקמפיין הספציפי ולהשיג את המטרות המדוייקות ביותר. בהתאם לפלטפורמת הפרסום אנו נוכל להתאים את הפרסום לפי: מילות מפתח, תחומי עניין, גיל, מין, תחביבים, אמצעי טכנולוגי בוא נעשה שימוש ועוד.

בניגות לאמונה הרווחת, קמפיין פרסומי ממומן אינו יכול פשוט להצליח. במקרים רבים הקמפיין הפרסומי משיג עבור לקוחותינו מספר רב של משתמשים אשר צופים בקמפיין הפרסומי ויש צורך להבין ולנתח את מסע הפרסום. אנו נשאף למקסם את ההחזר על ההשקעה ממסעות הפרסום ונמקד את קהל היעד כדי שלא נגרום להוצאת כספים מיותרת.

אנו נוודא שהתוצאות מהקפיין הפרסומי יהיו הטובות ביותר ונדאג לשיפורים ושדרוגים כנדרש.

פרסום ממומן

פרסום ממומן בגוגל אדוורדס

קמפיינים ממומנים בגוגל אדוורדס היא דרך אידיאלית כדי למקד את הלקוחות הפוטנציאליים שלך על סמך מילות מפתח רלוונטיות עבור העסק שלך. אנו מנהלים את הקמפיינים הפרסומים בעזרת אסטרטגיה פרסום שבנויה על מיקוד לקהל היעד הרלוונטי ביותר, הצעת מחיר מותאם לפי מילת מפתח ובהתאם להמרות הקמפיין, הגדלת הרווחיות לאורך זמן.

אנו מנהלים קמפיינים בגוגל אדוורדס בעשרות תחומים שונים, עד כה הצלחנו להשיג בכל הקמפיינים שאנו מנהלים את מטרות היעד – הגדלת משתמשים לאתר, הכנסת מותג חדש לתודעה, מכירת מוצרים, יצירת לידים ועוד.

פרסום ממומן ברשתות חברתיות

בשנים האחרונות, פלטפורמות חברתיות הצליחו לשנות את הדרך שאנו יכולים להגיע לקהל יעד. אנו נעזרים בשינוי וממנפים אותו להצלחה עסקית ע"י מיקוד הקמפיין הממומן לפי גיל, מין, מיקום, רמת השכלה, מקום עבודה, תחביבים, קבוצות, סרטים ועוד.

בקמפיינים חברתיים אנו שואפים ליצור פוסט מעניין שיעודד שיתוף, תגובות וייצור עניין בקרב קהל היעד. אנו נעזר בקמפיין הממוקד לרשתות חברתיות כדי לקרב את המוצר או השירות שלכם למשתמשים נעודד תגובות, דעות, נגרום למשתמשים לאהוב אותכם ולהמליץ עליכם.

שלב 1 – הכרות עם העסק

פרסום ממומן בגוגל אדוורדס דורש הבננה ספציפית של העסק המקודם ובדיקה מקיפה על המתחרים שמבצעים פרסום ממומן וכן על המתחרים בכלל אנו ננתח באופק מעמיק את השוק, המתחרים ובמידה ובצועו קמפיינים שיווקיים בעבר נלמד ונבין את הסטטיסטיקות שלו.

 

שלב 2 – הגדרת מטרות

בעזרת המטרות הפרסומיות שהגדרנו ביצירת הפרסום הממומן נוכל לנתח ולזהות את הערוץ הפרסומי הטוב ביותר עבורנו. ראשית נדאג לפרסם עם תקציב מוגבל ובהמשך, כאשר הפרסום מצליח להגיע לרווחיות נוכל להגדיל את התקציב הפרסומי, להגדיל את קבל היעד ולהשיג מטרות נוספות.

 

שלב 3 – יצירת רווחיות

ברגע שאנחנו מצליחים להגיע להחזר על ההשקעה ונתחיל ליצור רווחים מהפרסום הממומן אנחנו מגיעים לשלב הקריטי ביותר והוא שיפור ושדרוג הפרסום על מנת להגיע למטרות וקהלים נוספים. אנו דוגלים ב- 100% שקיפות כך שבכל רגע נתון כל הנתונים ידועים לכם.

האם אתם מוכנים לראות כיצד בניית אתר וורדפרס מסוגל לשדרג את העסק שלכם? צוות פיתוח האתרים שלנו מחכה לעזור לכם לשפר, לשפר ולהשיג את המטרות והשאיפות העסקיות שלכם. חברת אתרימס מחכה לעזור לכם להגדיל את מספר הלקוחות ע"י פיתוח אתר וורדפרס.

מה אנחנו צריכים לצפות מפרסום ממומן?

יצירת קמפיין פרסומי, הגדרה ואופטימיזציה

 • ניתוח מלא של הקמפיינים והמודעות בכל הפלטפורמות האפשריות.
 • הגדרות ואופטימיזציה לקמפיין הפרסומי
 • סקירת השוק, הבנת העסק, סקירת מתחרים, מגמות
 • בדיקת אתר האינטרנט, עמודי הנחיתה בהתאם לדרישות מהקמפיין
 • העלאת קמפיינים פרסומים חדשים
 • התקנת רימרקטינג

ניהול קמפיין פרסומי

 • ניהול ואופטימיזציה רציפה של הקמפיין
 • ניהול פרסום ספציפי: בדיקת מילות מפתח, קריאייטיב למודעות
 • בדיקה הצעות המחיר למילות המפתח ואופטימיזציה לצורך חסכון בעלויות
 • בדיקת התקציב הפרסומי שלא יחרוג מההגדרות שהוצבו
 • המלצה וביצוע שינויים למקסום הקמפיין
 • העברת דוחות על תוצאות הקמפיין